XX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej już za nami.

XX Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej już za nami w dniach 10 – 12 marca na terenie Kieleckich Targów wiele się działo. W jednym miejscu wystawiali się przedstawiciele 500 firm. Na targach można było spotkać reprezentacje z całego świata m. in. z Niemiec, Turcji, Włoch, Czech, Słowacji, Litwy, Danii i wielu innych.

Wśród wystawców nie mogło także zabraknąć Nas – firmy SMARTTECH.
Podczas targów po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany został nowy zintegrowany system do skanowania 3D – Micron3D Robotized. Łączy on głowicę pomiarową typu MICRON3D z robotem pomiarowym. Zestaw został wyróżniony przez Kapitułę Konkursu na najlepszy produkt prezentowany na targach.

Równolegle odbywały się także Dni Druku 3d na których SMARTTECH prezentował skaner 3D do zastosowań medycznych i pomiarów do celów multimedialnych. Goście mogli na własnej skórze doświadczyć kontaktu z nasza technologią i zeskanować sobie twarz. Takie rozwiązanie spotkało się z dużym zainteresowaniem odwiedzających Dni Druku.

Zespół firmy SMARTTECH no obu stoiskach miał pełne ręce roboty gdyż oblegane były one nie tylko przez potencjalnych klientów i partnerów, ale także studentów zaciekawionych polską technologią i pasjonatów świata 3D.

targi3

targi1

targi2

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.