Skanery 3D SMARTTECH na Targach CONTROL SHOW –
Niemcy Stuttgart

Podczas odbywających się w maju największych na świecie targów Maszyn i Urządzeń Pomiarowych – CONTROL SHOW Niemcy – Stuttgart można było zapoznać się z nowościami ze świata metrologii. Wśród światowej sławy producentów maszyn pomiarowych nie mogło zabraknąć firmy SMARTTECH polskiego producenta skanerów 3D.

Firma SMARTTECH przedstawiła kompleksowe rozwiązania do inżynierii odwrotnej i kontroli jakości. Odwiedzający docenili wysoką jakość pomiarów i konkurencyjne ceny.

Swoją międzynarodową premierę miał kompaktowy i mobilny skaner 3D dobrze już znany i wielokrotnie nagradzany w Polsce – scan3D UNIVERSE.

SMARTTECH był jedyną Polską firmą wystawiającą się na targach, a jej stoisko cieszyło się bardzo dużą frekwencją. Wielu ze zwiedzających doceniło fakt iż w Polsce też można tworzyć urządzenia wysoce zaawansowane technologicznie. Jednocześnie przedstawiciele firm działających w branży pomiarów 3D wyraziło chęć dystrybuowania polskich produktów na rynki zagraniczne w takich krajach jak: Włochy, Niemcy, Korea czy Turcja.


Fotorelacja:

Tagi , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.