Oprogramowanie

SMARTTECH3Dmeasure

oprogramowanie do sterowania głowicą skanera 3D i edycji danych pomiarowych zapewniającą szybszy pomiar i wyższą jakość. Najnowsza wersja zawiera automatyczne łączenie pomiarów częściowych na markery a także przy użyciu stolika obrotowego.


Geomagic Studio

oprogramowanie będące kompletnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii odwrotnej, obsługujące w pełni ścieżkę pomiarową od chmury punktów do powierzchni parametrycznych.


Geomagic Control

oprogramowanie do zautomatyzowanej inspekcji w procesie produkcji. Umożliwia zbudowanie w pełni cyfrowego środowiska produkcyjnego – stanowi brakujące ogniwo między systemami CAD i CAM.


Geomagic Design Direct

pierwsze oprogramowanie które pozwala na bezproblemowe tworzenie pełnej dokumentacji płaskiej z wielomilionowych chmur punktów pochodzących ze skanowania 3D.


Geomagic Design X

Wysokiej klasy, profesjonalne narzędzie, łączące w sobie oprogramowanie do edycji CAD oraz edycji danych skanowania 3D od postaci chmury punktów, siatek trójkątów, kończąc na powierzchniach parametrycznych.


Geomagic XOS

Program ten stanowi narzędzie służące wyłącznie do edycji danych z skanowania 3D wyłącznie na etapach chmury punktów, siatki trójkątów oraz teksturowania.


Geomagic Verify

Oprogramowanie zapewniające wysoce zautomatyzowane, intuicyjne i proste w użyciu narzędzie do prowadzenia kontroli jakości i inspekcji.


ZBrush

Oprogramowanie to jest doskonałym narzędziem do pracy nad geometrią uzyskaną za pomocą skanerów 3D. W tej chwili Zbrush jest jednym z najbardziej niezbędnych programów w procesie skanowania i drukowania w 3D.


Agisoft PhotoScan

Oprogramowanie przeprowadza fotogrametryczną obróbkę cyfrowych zdjęć i generuje trójwymiarowe dane przestrzenne, które można wykorzystać m.in.: w aplikacjach GIS, dokumentacji i do tworzenia efektów wizualnych, a także do pośrednich pomiarów obiektów różnych rozmiarów.

Komentarze są wyłączone.