3D SYSTEMS

Geomagic Studio

Oprogramowanie będące kompletnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii odwrotnej, obsługujące w pełni ścieżkę pomiarową od chmury punktów do powierzchni parametrycznych.


Geomagic Control

Oprogramowanie do zautomatyzowanej inspekcji w procesie produkcji. Umożliwia zbudowanie w pełni cyfrowego środowiska produkcyjnego – stanowi brakujące ogniwo między systemami CAD i CAM.


Geomagic Design Direct

Pierwsze oprogramowanie, które pozwala na bezproblemowe tworzenie pełnej dokumentacji płaskiej z wielomilionowych chmur punktów pochodzących ze skanowania 3D.


Geomagic Design X

Wysokiej klasy, profesjonalne narzędzie, łączące w sobie oprogramowanie do edycji CAD oraz edycji danych skanowania 3D, zaczynając od postaci chmury punktów, przez siatki trójkątów, kończąc na powierzchniach parametrycznych.


Geomagic XOS

Program ten stanowi narzędzie służące wyłącznie do edycji danych ze skanowania 3D i tylko na etapach chmury punktów, siatki trójkątów oraz teksturowania.


Geomagic Verify

Oprogramowanie zapewniające wysoce zautomatyzowane, intuicyjne i proste w użyciu narzędzie do przeprowadzania kontroli jakości i inspekcji.


 

Komentarze są wyłączone.